Connect with us

İdil Yazar “30 Dakikada” Pratik Tariflerini Anlatıyor!

Genel

İdil Yazar “30 Dakikada” Pratik Tariflerini Anlatıyor!

Başta YouTube olmak üzere birçok farklı mecrada takipçileriyle deneyimlerini ve tariflerini paylaşan İdil Yazar, birbirinden pratik, hızlı ve lezzetli tariflerini 30 Dakikada “Atıştırmalıklar”, “Ana Yemekler” ve “Tatlılar” başlıkları altında 3 farklı kitapta topladı. Kitaplar, 7 Şubat’ta Misk Floral Cafe’de gerçekleşen lansmanda tanıtıldı.

3 farklı konsept

Her mecrada takipçileriyle tariflerini ve deneyimlerini paylaşan İdil Yazar, yeni tatlar deneyip kendi yorumlarını en pratik şekilde harmanlamaya devam ediyor. “Mutfakta az, sevdiklerinizle bol zaman geçirin” diyerek yola çıkan İdil Yazar, lezzetli ve bir o kadar da hızlı tariflerini 30 Dakikada “Atıştırmalıklar”, “Ana Yemekler” ve “Tatlılar” olmak üzere üç farklı kitapta bir araya getirdi. Kitaplardaki tüm tarifler, yalın anlatımları ve kolay yapım aşamalarıyla dikkat çekiyor.

Yemeğin birleştirici gücüne inanan İdil Yazar’ın yeni kitapları, Emirgan’daki Misk Floral Cafe’de gerçekleşen lansman ile tanıtıldı. Lansmana katılan isimler arasında Aslı Kızmaz, Dilara Koçak, Pınar Sabancı, Hande Taviloğlu, Saba Tümer ve Tamer Yılmaz da vardı. Kitaplar, sofralara eşsiz tatlar katmak üzere tüm kitapçılarda satışa sunuldu.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top