Connect with us

Kars’ta Kalınacak Yerler

Öne Çıkanlar

Kars’ta Kalınacak Yerler

Doğunun eşsiz kenti Kars’ta pek çok kalacak yer seçeneği bulabilirsiniz.

Seyahat severlerin bir gezide görülmesi gereken yerler kadar önem verdikleri noktalardan biri de kalınabilecek uygun yerlerdir. Geneli merkezde yer alan oteller dışarıdan gelen ziyaretçiler konusunda oldukça deneyimli çünkü Sarıkamış kayak merkezini bilen veya merak edip gelenler için kış ayları sıklıkla yoğun oluyor. Otellerin önünden kayak merkezlerine ücretsiz servis hizmeti sunuyor olmaları da işletmelerin artılarından sayılıyor.

Kars’ta kalınacak yerler arasında, 5 yıldızlı otellerin dışında 3 ve 4 yıldızlı butik oteller de mevcut. Bunun yanı sıra pansiyonlar veya ailece konaklayabileceğiniz Öğretmen Evi de güvenle kalabileceğiniz seçenekler arasında yer alabilir.

Kars Merkezde Yer Alan Oteller

Kars’ın merkezinde bulunan ve şehrin en iyi otelleri arasında yer alan Cheltikov Hotel, tarihi geçmişi, eşsiz mimarisi ve hizmeti ile gözdeniz olabilir. Bunun yanı sıra Kars Hotel, Kars Konak, The Gala Palace Suits ve Kafkasya Hotel de şehrin en iyi otelleri arasında yer almaktadır.

Eğer şehir merkezinde değil ama yakın bir bölgede kalmak isterseniz Kent, Grand Anı, Kafkas, Kasr’ı Şirin, Büyük Kale ve Katarina Sarayı otelleri size uygun olacaktır.

Uygun Fiyatlı Oteller

Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlı otel arayanlar için Hotel Temel, Güngören ve Sim-er iyi bir seçenek olabilir. Kars’ta her bütçeye ve her tercihe göre konaklayabilmeniz mümkündür. Üstelik oteller bunlarla sınırlı kalmayıp göl ve kayak merkezleri yakınlarında da konaklayabilirsiniz.

Sarıkamış Yakınları

Sarıkamış kayak merkezi yakınlarında yer alan White Park, Dolina, Kayı Snow, Şehr-i Beyza Suit, Sarıkamış Habitat, Ardahan İpek yolu, Aras Otel, Kervansaray, Sarıkamış Bildik Villa, Snowflake Dağ oteli, Sarıkamış Kar Otel liftlere oldukça yakınlığı ile bilinen Camkar otel ve Alpina konaklama evi de kalabileceğiniz oteller arasında yer alabilir. Bu işletmelerin çoğunluğu uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır.

Sıraladığımız otellerin hemen hemen hepsi kahvaltı servisi vermektedir. Ayrıca otellerin bazılarında ücretsiz wifi kullanımı, fitness salonları, kapalı yüzme havuzu, havaalanı ve kayak pistlerine ücretsiz servis hizmeti de bulabilirsiniz. Sıraladığımız bu oteller arasından bütçenize ve ya lokasyonlara göre tercih yapmak size kalmış.

 

 

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top