Connect with us

La! Kasada Para Var!

Öne Çıkanlar

La! Kasada Para Var!

Sevgili Önder Açıkbaş’ın yazıp yönettiği ilk film olan Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 bugün itibariyle seyircileriyle beyazperdede buluştu.

Filmin galası ise 9 Nisan’da Akaretler Freya’da yapıldı.. Birçok ünlü isim ve dostları Açıkbaş’ı bu heyecanlı gecesinde yalnız bırakmadı…

Filmi zevkle izlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, film kesinlikle Türk espiri anlayışına uygun olarak çekilmiş ve ilkinden çok daha komik, çok daha eğlenceli olmuş. Filmdeki tiplemelerin ise hepsinin kendine özgü bir yanı var. Özellikle Kuddusi karakterinin hepimizin bildiği masalları, kendine uyarlayarak anlatıyor olması izleyiciyi hem güldürüyor hem de hangi dizi ve karakteri ti’ye almış acaba diye düşündürüyor. Bu noktada kendisini yürekten kutluyor ve bu karakterleri beyazperdeye taşıdığı için ayrıca tebrik ediyorum.

Galada basın mensuplarına açıklamada bulunan Açıkbaş, “Güzel oldu.Kuddusi ilk defa bir sinema karakteri olarak ortaya çıktı. Benim için çok büyük bir denemeydi. Kendime bu karakteri ‘Nasıl konuşturacağım, nasıl ayağa kaldıracağım.’ diye çok sordum. Fakat o kadar güzel oldu ki. Filmde ki herkes de çok iyi oynadı.” dedi.

Filmin kadrosunda ayrıca Fatoş Bayındır, Mustafa Miraç Kaya, Gülten Çelik, Ahmet Dursun ve Mustafa Çelik yer alıyor.
Kısacası beklenti ve önyargılarınızı bir kenara bırakıp sadece gülmek istiyorsanız filme koşar adımlarla gidebilirsiniz.

Ve Öndeeeer Öndeeeer.. Tanıdığım en gönlü temiz, en yetenekli, en komik adamlardan birisin.. Umarım “ilik” gibi bir yolda ilerlersin.. Bol gişelerin La Casada Para dolsun… 🙂

Continue Reading

1988 İstanbul doğumlu. Kültür Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu. Yaşını soranlara ''30 yokum ama 29 varım'' demeyi tercih ediyor. Ciddi şekilde hayvanlara düşkünlüğü var. Dört patili her canlıyı kendi çocuğu zannediyor. Çok fazla rengi seviyo, hiçbir konuda karar veremiyor. Bu durum kendisini zaman zaman sinir etse de çevresini oldukça eğlendiriyo. En büyük hobisi eğlenmek. Her yerde Her durumda eğlenme gibi bir yeteneğe sahip. Herşeyle ilgili mutlaka bir fikri var ve gördüğü her şeyi kaleme dökmeye bayılıyor. :)

More in Öne Çıkanlar

To Top