Connect with us

Müzik, Yaratıcılık ve Teknoloji Buluşuyor

Kültür & Sanat

Müzik, Yaratıcılık ve Teknoloji Buluşuyor

Bu yıl 25. yaşını kutlayacak müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar Festivali; 6-7 Nisan’da Zorlu PSM’de! Canlı ve DJ performansların yanı sıra görsel işitsel şovları, gündüz gerçekleşecek söyleşi, panel ve atölyeleri de içinde barındıran dopdolu Sónar Istanbul programıyla eşsiz bir festival deneyimi Zorlu PSM’nin tüm alanlarına yayılacak.

Sónar Istanbul’un Fatboy Slim, Black Coffee, Booka Shade, Pan-Pot, Joseph Capriati, Forest Swords, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Gas, Rival Consoles, Jon Hopkins, Ferhat Albayrak, Islandman, Vessels, Vök, Zozo, Murat Uncuoğlu B2B Alican, Ahu ile SonarLab by Red Bull Music sahnesinde yer alacak Erol Alkan, Honey Dijon, Shigeto, Lanark Artefax, Levni, Magma Pia, Courtesy, Flava D, Fatima Yamaha, Keram Akdağ, Nosaj Thing, Zeynep Erbay, Analog Kültür Experiment’ ın yer aldığı müzik programı unutulmaz performanslara kapı aralayacak.

Zorlu Holding ve Zorlu PSM’nin yaratıcılık ve teknoloji platformu Digilogue sunumuyla gerçekleşecek performanslar arasında; Adrien M & Claire B’nin sanat, hayal gücü ve gerçek dünyanın sınırlarını ortadan kaldıran projesi Hakanaï; yapay zeka ve makina öğrenim uygulamalarını dijital bir büyü içinde izleyicisine sunun Hyper_Hologram; Onur Sönmez ve Motoi Shimizu’nun Mandalay enstalasyonundan sonra ikinci kıtalararası işbirliği olan Hero ヘロ, Daito’nun kas hareketleriyle yeni deneyim yarattığı projesi Phaenomena; Ethem Cem, Tiber Ergür ve Enes Özenbaş’in bireyler ile doğa arasındaki ilişki üzerine kurgulanan projesi Phaenomena;Alva Noto’nun kusurlu elektronik sesler üzerine fırtınalı bir dijital peyzaj yarattığı son projesi Uniqeav; ziyaretçileri görsel-işitsel bir dünyaya taşıyacak.

Ücretsiz katılıma açık Sonar +D’nin 7 Nisan programı dopdolu…

Sónar Istanbul kapsamında yer alan ve Digilogue’un desteğiyle sunulan Sonar+D’nin görsel sanatlar, interaktif içerik, sanatçı konuşmaları, sunumlar, demolar, workshop, sektörel ve yaratıcılık bazlı panellerle dolu programı, bambaşka bir festival deneyimi yaratacak. +D’nin bu seneki zengin içerikli programına; http://www.zorlupsm.com/tr/etkinlik/festival/sonar-istanbul-d-2018 üzerinden ulaşılıp kayıt yaptırılabiliyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top