Connect with us

Sevgiliye Verilebilecek En Sıra Dışı Hediye

Bizden Söylemesi

Sevgiliye Verilebilecek En Sıra Dışı Hediye

Bu sevgililer gününde sevgilinize alışılmışın dışında bir hediye vermek ister misiniz?

Sevgilinizle beraber katılabileceğiniz ve birlikte pişirip birlikte tadım yapabileceğiniz bir workshopa katılmak isterseniz doğru adres USLA!

Sevgilinizle birlikte romantik bir aktivite gerçekleştirip, birlikte pişirip birlikte tadım yapabileceğiniz “Sevgililer Günü Workshopları”, Usla’da! Bu keyifli workshop, Usla’nın modern ve tam donanımlı eğitim mutfağında 14 Şubat Perşembe günü saat 19.00 – 23.00 saatleri arasında düzenlenecek. Sevgilinizle deneyimleyebileceğiniz iki ayrı workshop sunan USLA, şehrin merkezindeki konumuyla bu romantik günde ulaşım konusunda da rahatlık sağlıyor.

Özel Menü ile Romantik Bir Akşamı Deneyimleyin

Sevgililer Günü’nü mükemmel kılan unsurun “birlikte” gerçekleştirilen aktiviteler olduğu ve harika bir yemek menüsüyle taçlandırılması gerektiği gerçeğiyle USLA, “Sevgililer Günü Özel Menüsü’nü” sizler için hazırladı. Karides salatasından bordelaise soslu bonfileye, fondant patatesten parmesan peynirli fırın kuşkonmaza kadar leziz yemeklerin yapımını öğrenirken sevgilinizle birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kutlamada Pastasız Yapamayanlara Özel

Sevgililer Günü’nün en tatlı anları sadece USLA’da yer alıyor. Sevgililer gününe özel hazırlanan bu özel menüde lezzetli pastalar yer alıyor. Çilekli diplomat kreması ile hazırlanan kalpli kurabiye pasta ve son dönemin modası olan tarçınlı buttercream ile hazırlanan havuçlu naked cake’in menüde yer aldığı “Sevgililer Günü Pastaları” workshopu tam size göre.

Sevgilinizle hoş bir akşam geçirip birlikte yapıp birlikte tadımlamak için USLA workshopları sevgililer gününde en güzel hediye olacak.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Bizden Söylemesi

To Top