Connect with us

Sezonun En İddialı Yapımı “Dünyada Karşılaşmış Gibi”

Kültür & Sanat

Sezonun En İddialı Yapımı “Dünyada Karşılaşmış Gibi”

Sezonun en iddialı yapımı “Dünyada Karşılaşmış Gibi” 19 Kasım Pazartesi günü ilk gösterimi ile Volkswagen Arena’ın gerçeküstü atmosferinde seyircilerle bir araya geldi.

Özgün metni, dev oyuncu kadrosu ve kalıpları yıkan sahne tasarımı ile “Dünyada Karşılaşmış Gibi” izleyicilerinin beğenisini kazandı. Berkun Oya’nın yazıp yönettiği, Nisan Ceren Göknel’in yapımcılığını üstlendiği, Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık, Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen gibi Türkiye’nin beğenilen oyuncularından oluşan kadrosuyla sezon sonuna kadar izleyicisi ile buluşacak.

Tiyatroseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan yapımın Kasım ayında gerçekleşecek tüm gösterimlerinin biletlerinin tamamı çok kısa bir süre içinde tükendi. “Dünyada Karşılaşmış Gibi”nin Aralık biletleri ise satışta.

DÜNYADA KARŞILAŞMIŞ GİBİ

Yazan, Yöneten: Berkun Oya

Yapımcı: Nisan Ceren Göknel

Oyuncular (alfabetik sırayla):

Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık,

Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen

Sahne ve Kostüm Tasarım: Berkun Oya

Işık: Cem Yılmazer

Dekor Uygulama: Muhtar Pattabanoğlu

Prodüksiyon Sorumlusu: Evrim Zeybek

Proje ve Reji Asistanı: İrem Avcı

Teknik Sorumlu: Emrah Altıntoprak

Ses Tasarım ve Uygulama: Hakan Atmaca

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top