Connect with us

‘Şimdi’ oyununun galası DasDas’ta gerçekleşti

Kültür & Sanat

‘Şimdi’ oyununun galası DasDas’ta gerçekleşti

Tim Crouch’un yazdığı, Öner Erkan’ın ise yönetmen koltuğuna oturduğu ‘Şimdi’ oyununun galası DasDas’ta gerçekleşti. Oyun sonrasında dakikalarca ayakta alkışlanan ekibi galada arkadaşları ve aileleri yalnız bırakmadı.

DasDas’ın son prodüksiyonu ‘Şimdi’ geçtiğimiz aylarda ilk kez tiyatroseverlerle buluşmuştu. Kapalı gişe sahnelenmeye devam eden oyunun galası dün gece DasDas’ta yapıldı. Tim Crouch’un yazdığı, Öner Erkan’ın ise yönetmen koltuğuna oturduğu ‘Şimdi’nin dikkat çekici oyuncu kadrosunda Erdem Şenocak, Levent Kazak, Melikşah Altuntaş ve Nezaket Erden yer alıyor.

‘Şimdi’nin galasında ekip ve oyuncuları Şebnem Bozoklu, Kanat Atkaya, İbrahim Selim, Ezel Akay, Sarp Apak, Bengisu Uzunöz, Derya Karadaş, Haki Biçici, Begüm Birgören, Ece Dizdar, Serdar Orçin, Aslı – İlker Kızmaz, Özge Borak, Özge Fışkın, Selen Uçer, Sezin Akbaşoğulları, Selin Yeninci, Didem Balçın ve Gülinler gibi birçok ünlü isim yalnız bırakmadı.

“Bakmayı seçtiğimiz ya da seçmediğimiz her şeyden ne kadar sorumluyuz?” sorusuna cevap arayan ‘Şimdi’, yönetilmekte olan medyatik çılgınlıkların zengin çeşitliliği arasında durup düşünmek için bir toplaşma çağrısı yapıyor. Dün gece gerçekleşen galanın hemen ardından oyun, 3-20-21 Şubat’ta DasDas Açık Sahne’de yeniden tiyatroseverlerle buluşmaya devam edecek.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top