Connect with us

Sömestrda Çocuklara Özel Çikolata Atölyesi

İyi Yedik

Sömestrda Çocuklara Özel Çikolata Atölyesi

Sömestr tatilini İstanbul’da geçirecek olan çocuklar, tamamen çikolata kaplı, lezzet ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkma fırsatı yakalıyor. Sömestr boyunca her gün çocuklara özel düzenlenen çikolata atölyelerinde, 4 – 10 yaş arası çocuklar tüm yaratıcılıklarını ortaya koyarak hayallerindeki çikolata tasarımlarını kendi elleriyle gerçeğe dönüştürüyor.

Sömestr boyunca her gün

Kahve Dünyası, sömestr tatili boyunca lezzet ve eğlence dolu bir etkinliğe imza atıyor. 4- 10 yaş grubuna özel çikolata atölyesinde, çocuklar yaratıcılıklarını ortaya koyarken kendi elleriyle hazırladıkları çikolataları yemenin keyfini çıkarıyor. Bu lezzetli atölyeler, Veliefendi ve Kemerburgaz fabrikalarında sömestr tatili boyunca her gün düzenleniyor. Kahve Dünyası’nın şeflerinden çikolata hakkında şaşırtıcı bilgiler öğrenen çocuklar bir yandan da çikolatadan farklı tasarımlar yapıyor. Çocukların el becerilerine katkı sağlayan atölyede, birbirinden eğlenceli kalıplar da kullanılıyor.

Kahve Dünyası’nın çikolata etkinliği, 4 – 10 yaş arası çocuklara özel düzenleniyor. 4 – 6 yaş grubu atölyede ebeveynleri ile birlikte olurken 7 yaş ve üzeri çocuklar ise tek başına katılabiliyor. Çocuklar etkinlikteyken büyükler ise bir yandan çocuklarını izleyip bir yandan da fabrikanın içinde konumlandırılan mağazalarda Kahve Dünyası lezzetlerinin tadını çıkarıyor. Etkinliğin sonunda günün anısına sertifikalarını alan çocuklar, bu sayede çikolata ustası olma yolunda ilk adımlarını atmış sayılıyor.

Veliefendi Fabrika’da her gün 10.30 ve 17.30, Kemerburgaz Fabrika’da ise her gün 10.30’da başlayan çocuklara özel çikolata atölyesi 40 dakika sürüyor. Katılım ücreti 60 TL olan atölye için, etkinlikten bir gün öncesine kadar Kemerburgaz veya Veliefendi fabrikalarına uğrayarak ya da telefonla rezervasyon yaptırılabiliyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in İyi Yedik

To Top