Connect with us

Sónar İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

Kültür & Sanat

Sónar İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

Sónar İstanbul, geçtiğimiz yıl ikinci kez Zorlu PSM’yi müzik, yaratıcılık ve teknolojinin merkezine dönüştürmüştü. Bu yıl 8-9 Mart 2019 tarihlerinde %100 Music katkılarıyla yine elektronik müzik dünyasının birbirinden değerli DJ ve prodüktörlerine ev sahipliği yapacak. Avrupa’nın en prestijli festivalleri arasında yer alan Sónar’ın İstanbul ayağı, bu yılki programında kimler mi var? Modeselektor (Live), Laurent Garnier, Henrik Schwarz (Live), Matador, Kobosil, Tijana T, Ben Frost (360 °Live), Deena Abdelwahed – Khonnar (Live), Bicep (DJ Set), George Fitzgerald (Live), DVS1, The Field ve Gazelle Twin gibi birbirinden değerli isimler…

Sónar ile uluslararası iş birliğini İstanbul’da da sürdüren Red Bull Music, SonarLab’in programını üstleniyor. FJAAK (Live), DJ Seinfeld, DJ Lag, DJ Stingray, Octo Octa, Volvox ve HAAi gibi isimleri sahneye taşıyor. Sónar katılımcılarının her yıl büyük ilgi gösterdiği görsel-işitsel şovlar, Digilogue’un katkılarıyla şaşırtıcı performanslar sunacak. Sónar İstanbul’un iki güne yayılan dopdolu programının tarih ve saat detayları açıklandı.

Sónar İstanbul’un günlük programları açıklandı

Sónar İstanbul, elektronik müzik başlığı altında her biri birinden değerli prodüktör ve grupları ağırlayacak. 8 Mart Cuma SónarClub by %100 Music sahnesinde; Laurent Garnier, Henrik Schwarz, George Fitzgerald, Ben Frost, Kobosil, Tijana T, Just D ve İz’i; SónarLab by Red Bull Music sahnesinde Special Request, DJ Stingray, DJ Lag, Haai, Mind Shifter ve Tufan Demir’i; SónarHall sahnesinde Ali Demirel ve Kaan Bulak ortaklığındaki Impromptu Rockforms projesini, Tundra Collective’in NOMAD şovunu, Caterina Barbieri’nin modüler performansını ve Gazelle Twin’in benzersiz konserini; LED sahnesinde ise C/A’in Claire ve Tolga Böyük ile Ali Bozkurt ikilisinin Wave A Metanarrative isimli görsel-işitsel şovuna ev sahipliği yapacak.

Sónar İstanbul’un ikinci günü olan 9 Mart Cumartesi akşamı, SónarClub by %100 Music sahnesinde Modeselektor, Bicep, Matador, DVS1, Ah! Kosmos, Seko; SónarLab by Red Bull Music sahnesinde FJAAK, Octo OCta, Volvox, DJ Seinfeld, Havantepe, Cava Grande, Loradeniz; SónarHall sahnesinde Tolga Böyük’ün BLOSSOMS performansı, Martin Messier ve Yro ikilisinin ASHES şovu, Push 1 Stop ve Wiklow’un MEMBRANE projesi, Deena Abdelwahed – Khonnar canlı performansı ve The Field’in görsel-işitsel şovu; LED sahnesinde ise Ahmet Said Kaplan (Decol) & Alican Okan (Audiofil) ikilisinin Delight Visual Moods ve Nos Visuals & Gökalp Kanatsız’ın NOS isimli görsel-işitsel şovu gerçekleşecek.

Müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar İstanbul’un biletleri www.sonaristanbul.com, www.biletix.com üzerinden, Zorlu PSM ve Biletix gişelerinde satışa devam ediyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top