Connect with us

Temizlik Hizmeti Çıtası Yükseliyor!

Genel

Temizlik Hizmeti Çıtası Yükseliyor!

Hizmet sektörünü online ortama taşıyarak ihtiyaç duyulabilecek her alanda hizmet verenleri, hizmet almak isteyenlerle buluşturan Armut, en çok kullanılan kategorilerinden biri olan temizlik kategorisinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yenilikler yaptı. Yeni özellikler sayesinde kullanıcılar artık aldıkları temizlik hizmetini uzaktan takip edebilecek ve 3, 6 ve 12 aylık abonelik sistemi ile tasarruf edebilecek. Armut böylece, temizlik hizmeti çıtasını teknolojinin gücünü kullanarak yükseltmiş oluyor.

Her ay 5.000’den fazla ev Armut aracılığıyla temizleniyor

Türkiye’nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, anında rezervasyonla temizlik hizmetinde yeni geliştirmeler yaptı. Her ay 5000’in üzerinde temizlik gerçekleştiren platform yeni özellikleriyle müşteriler ve hizmet verenlerin iletişimini kolaylaştırmayı ve en uygun fiyatlı temizliği geniş kitlelere sunmayı hedefliyor.

Müşteriler temizliklerinin her aşamasını Armut mobil uygulamasından takip edebiliyor

Armut’ta temizlik hizmeti verenler artık, her işte yola çıktığını, işe başladığını ve işi bitirdiğini uygulama üzerinden müşterilere bildirebilecek. “Yoldayım – Check in – Check out” adı verilen teknolojik geliştirme sayesinde temizlik hizmeti alanlar, yapılan işi uzaktan da takip edebilecek.

Düzenli ev temizliklerinde 1.120 TL’ye kadar tasarruf etme imkanı

Temizlik kategorisindeki bir diğer yenilik ise, abonelik sistemine gelen alternatifler. Artık kullanıcılar temizlik hizmetinden 3, 6 ve 12 ay düzenli abonelik seçenekleriyle faydalanabilecek. Bu abonelik modelleri sayesinde Armut, temizlik hizmetini çok daha uygun fiyatlı hale getiriyor. 12 ay abonelikte 1.120 TL’ye varan tasarruf imkanı da sunuyor.

Güvenli mobil ödeme kolaylığı ve doğru teknoloji kullanımı memnuniyeti arttırıyor

En uygun fiyatları hizmet verenler ve alanları en yakın lokasyonda en uygun şekilde eşleştirebilen teknolojileriyle sağladığını söyleyen Armut yetkilileri, %98 memnuniyet oranının bu yaklaşımın sonucu olduğunu ekliyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top