Connect with us

The Upside Türk Sinemaseverlerle Buluşuyor

Kültür & Sanat

The Upside Türk Sinemaseverlerle Buluşuyor

5 kıtada 45 milyonun üzerinde abonesi ve FilmBox HD’nin de dahil olduğu 30’u aşkın televizyon kanalıyla faaliyet gösteren SPI International, Amerikan sinemasının ilk 10 listesinde 1. Sırada yer alan The Upside filminin Türk sinemaseverlerle buluşmasına öncülük etti.

Dramatik bir komedi hikayesi olan The Upside (Olacak İş Değil) filminin yönetmenliğini Neil Burger üstleniyor. Başrolleri ise Bryan Cranston, Kevin Hart, Nicole Kidman, Julianna Marguiles ve Aja Naomi King paylaşıyor.

The Upside Hakkında

Hayatın yaşamaya değmeyeceğini düşünen engelli bir milyarder olan Philip (Bryan Cranston) eski bir mahkum olan Dell’i (Kevin Hart) işe alır. Paris’te yaşayan zengin bir iş adamı olan Philip, iş görüşmesine gelen Dell’in aksi ve saygısız tavırlarından hoşlanıp aradığı kişiyi bulduğunu düşünür. Personel şefi Yvonne, Dell’in işe alınmasına itiraz etse de, engel olamaz. Farklı karakterlere ve ayrı dünyalara sahip olan Philip ve Dell, birlikte zaman geçirmeye başladıkça birbirlerinden çok şey öğrenir. Aralarında beklenmedik bir dostluk oluşur…

2011 yılında Olivier Nakache ve Eric Toledano tarafından çekilen Fransız yapımı “Intouchables” başta Fransa’da zirveye yükselmiş ardından da tüm dünyada dikkatleri üstüne çekmişti. Amerika Box Office sıralamasında da 1. Sırada yerini alan The Upside “Olacak İş Değil” Türk sinema listelerinde de zirveyi zorlamaya hazırlanıyor.

.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top