Connect with us

Türkiye’nin en büyük ve en eğlenceli Çocuk Festivali’ne davetlisiniz

Neler Oluyor

Türkiye’nin en büyük ve en eğlenceli Çocuk Festivali’ne davetlisiniz

Türkiye’nin en büyük ve en eğlenceli Çocuk Festivali, dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan, 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Maslak Maximum Uniq Açıkhava’da!

Son 2 senedir tüm dünyayı saran Covid 19 pandemisinden dolayı toplulukların bir araya gelemediği, çocukların birbirleriyle coşkuyla oynayamadığı, ebeveynlerin bir arada sohbet edemediği dönem artık geride kaldı.

Teknovia İletişim Reklamcılık Dijital Medya Ajansı da sağlıklı ve neşeli yeni döneme girmemiz vesilesi ile Maslak Maximum Uniq Açıkhava’da festival düzenliyor. Büyük coşkuyla açılışı yapılacak ve miniklerin eğlenceye doyacağı bu festivalde;

“Konserler, Sahne Şovları, Tiyatro Oyuncuları ile Söyleşi, Ünlü Konuklar, Müzikaller, İnanılmaz Bilim Gösterisi, Atölyeler, Yarışmalar, İllüzyon Gösterileri, Eğlence Bandosu, Tahta Bacak Şovu, POİ Şov, BKM Mutfak Çocuk Atölyesi, Ebeveyn Çocuk Tiyatrosu, Youtube Deneyim Alanı, Metaverse Deneyim Alanı, Gamerlar, Kukla Atölyesi, Çikolata Yapım Atölyesi, Anne Çocuk Pasta Atölyesi, Yumuşak Şeker Yapım Atölyesi, Boomwhackers, Jonglör, Dev Jenga, AlışVeriş Alanları, Resim Boyama Atölyeleri, Pandomim Gösterileri, Çocuk Survivor Parkurları, Açılış ve Kapanış Korteji, Yarışmalar, Ödüller” ve daha 100’lerce sürpriz, ödüller, hediyeler gün boyu çocukları ve ailelerini bekliyor.

Organizasyon Künyesi:
Organizatör : Teknovia İletişim Reklamcılık
Organizasyon Alanı : Maslak Maximum Uniq / İstanbul
Giriş/Bilet Temin : Tüm Biletix Gişeleri

Katılım için www.biletix.com/etkinlik/1VIA1/TURKIYE/tr Biletix sitesi ziyaret edilebilir, güvenle bilet temin edebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top