Bizimle iletişime geç

Ünlü DJ Lea Davogic 14 Şubat’ta İzmir’de!

Kültür & Sanat

Ünlü DJ Lea Davogic 14 Şubat’ta İzmir’de!

İzmir, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ünlü DJ Lea Davogic’i ağırlamaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü Sırp DJ Lea Davogic, MATTO Organization & Events ile Zan Agency Team ortaklığında Budva Club İzmir’de düzenlenecek 14 Şubat Partisi’nde sahne alacak. Davogic, hem güzelliği hem de sahne performansı ile İzmirlileri kendisine hayran bırakacak.

Müzik severler DJ Lea Davogic’in sahneye çıkışından önce Türkçe pop, yabancı pop ve RNB müzikler ile eğlenceye adım atacaklar. Sabah 04:00’a kadar sürecek bu özel partide DJ Lea Davogic, RNB Hiphop tarzı müziğin ritmiyle katılımcıları coşturacak. Dinleyiciler unutulmaz, eğlence dolu bir gece geçirecekler.

Organizasyon yetkililer, saat 23:30’da başlayacak 14 Şubat partisi için herhangi bir giriş ücreti alınmayacağını açıklıyor. İzmir’in iki yakasından sunulacak ücretsiz servislerle de ulaşım sorunu yaşamadan tamamen eğlenceye odaklanılması hedefleniyor.

Devamını Oku

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

yorum için tıkla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alakalı Kategori: Kültür & Sanat

Neler Oluyor

Sepultura ile köklere dönüş

Yazar: 10.05.2019

Kültür & Sanat

Adından söz ettiren film Nebula!

Yazar: 22.04.2019

Kültür & Sanat

Baba Sahne’de art arda kahkahalar!

Yazar: 22.04.2019

Öne Çıkanlar

Dinleyicilere unutulmaz hatıralar!

Yazar: 22.04.2019

Öne Çıkanlar

Spektrum Medya ile tanışın!

Yazar: 22.04.2019

Öne Çıkanlar

Bu Sokak Festivali bir başka!

Yazar: 22.04.2019
Yukarı