Connect with us

Vadiistanbul Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta

Kültür & Sanat

Vadiistanbul Jolly Joker Sahnesinde Bu Hafta

Vaiistanbul birbirinden özel isimleri ağırlamaya devam ediyor… Gelin, Vadiistanbul Jolly Joker sahnesinde bu haftanın konuklarına göz atalım! 🙂

27 Şubat Çarşamba, saat 21.00’de Yıldız Tilbe konseri

Türkiye’nin en sevilen şarkılarını kaleme alan aynı zamanda eşsiz bir sese sahip olan Yıldız Tilbe’nin hayranlık uyandıran sahne performansını izlemeye, unutulmaz şarkılarını dinlemeye hazır olun! Yıldız Tilbe her Çarşamba akşamı Vadistanbul Jolly Joker sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

28 Şubat Perşembe , saat 21.00’de Cem Adrian konseri

Kendine özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle bir kez daha Vadistanbul Jolly Joker sahnesine konuk oluyor.

1 Mart Cuma, saat 22.00’de Fatih Ürek konseri

Muhteşem sahne performansı ile Fatih Ürek, herkesi dans etmeye Vadistanbul Jolly Joker’e davet ediyor. Fatih Ürek, sevenleriyle 1 Mart Cuma akşamı Vadistanbul’da buluşuyor.

2 Mart Cumartesi, saat 22.00’de Yaşar konseri

Sanatçı, şarkı yazarı, şair, yorumcu kimliği ve muhteşem sahne performanslarıyla 90’lı ve 2000’li yılların en büyük isimlerinden biri olan Yaşar, sevenleriyle Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde buluşuyor.

Tüm etkinlikler için biletler, Biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker bilet satış noktalarından temin edilebilir.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top