Connect with us

Yepyeni Bir Gençlik Filmi: Yengeç!

Kültür & Sanat

Yepyeni Bir Gençlik Filmi: Yengeç!

Yengeç; yılın beklenen doğum günü partisine gitmeye hazırlanan 4 gencin 24 saat içerisinde yaşadığı eğlence dolu maceraları beyaz perdeye taşıyor. Lise son sınıf öğrencisi Deniz, Birsu, Katre, Savaş ve Ferman’ın 24 saatte başlarından geçen maceralarını konu alan romantik komedi türündeki “Yengeç’’ filminin çekimleri başladı.

Şehnaz lisesi öğrencilerinin son kez bir araya geleceği Egemen’in doğum günü, yılın en büyük ve en önemli partisidir. Bu özel gece için hazırlanan ve bunu olabildiğince şatafatlı bir şekilde kutlamak isteyen gençlerin partiye gitme sürecinde beklenmedik olaylar gelişir.

Dinamik kadrosuyla dikkat çekiyor

Film, gençlerin sevdiği ve yakından takip ettiği son dönemin öne çıkan yıldız oyuncularını bir araya getirdi. Senaryosunu ve yönetmenliğini Enes Ateş’in üstlendiği, çekimleri İstanbul’da devam eden filmde Fırat Altunmeşe, Almila Ada, Nil Keser, Ömer Faruk Çavuş, Sezer Sarıçay, Uğur Kurul ve Erdinç Gülener’in yanı sıra sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor.

Hareketli sahnelerle gençliğin enerjisini beyaz perdeye taşıyan filmin yapımcılığını ise Sadi Canpolat üstlendi. Canpolat, büyük prodüksiyonu, geniş oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle filmin sürprizlerle birlikte yakın zamanda vizyona gireceğini ve özellikle gençlerin büyük ilgi göstermesini beklediklerini söyledi.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top