Connect with us

Şehrin Merkezinde Yepyeni Bir Soluk: Touché

Kültür & Sanat

Şehrin Merkezinde Yepyeni Bir Soluk: Touché

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında 5. yaşını dolduran Zorlu PSM, şehrin kültür sanat dünyasına müjdeler vermeye devam ediyor. Her geçen sezon, müzikallerden festivallere, konserlerden partilere, tiyatro ve baleden, film gösterimlerine uzanan etkinlik çeşitliliği ve sayısını artıran Zorlu PSM, bu sefer yeni kulübü Touché ile karşımızda. Caz performanslarından komedi / stand-up gösterilerine uzanan geniş bir yelpazede içeriğe sahip olacak Touché, kapılarını Kerem Görsev Quartet feat. Elif Çağlar performansı ile açtı. Sahnesinde yerli ve yabancı pek çok sanatçıyı ağırlayacak kulübün detaylı programı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Zorlu PSM’nin Yeni Kulübü Touché, Kapılarını Açtı!

Zorlu PSM’nin geçtiğimiz yıl gerçekleşen PSM Caz Festivali kapsamındaki konserler ile ilk kez ziyaretçilerini ağırladığı yeni kulübü Touché, merakla beklenen açılışını gerçekleştirdi. 110 kişilik oturmalı kapasiteye sahip olan Touché, haftanın her günü çok özel menüsü ve benzersiz programıyla ziyaretçilerini ağırlayacak. Caz performanslarından, akustik dinletilere, komedi şovlarından, butik partilere ve open mic gecelerine uzanan geniş bir yelpazede yerli ve yabancı sanatçıları ağırlamaya hazırlanan Touché’nin detaylı programı önümüzdeki günlerde paylaşılacak. Zorlu PSM böylelikle bünyesindeki mekanlara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top