Connect with us

Cem Adrian Anadolu Türkülerini Yorumladı

Kültür & Sanat

Cem Adrian Anadolu Türkülerini Yorumladı

İş Sanat Konser Salonu, yerli sanatçıların özgün projelerini sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Şubat ayında İş Sanat’ın ilk konuğu Anadolu türkülerine özgün yorumunu kattığı “Seçkiler” projesiyle, Cem Adrian oldu. Sıra dışı ses rengiyle büyüleyici bir performans ortaya koyan Cem Adrian’a sahnede, alanlarında sayısız başarıya imza atmış olan Ahmet Aslan, Jehan Barbur, Erdal Erzincan ve Gökhan Kılıç eşlik etti.

Anadolu türküleri Cem Adrian’ın Yorumuyla İş Sanat’ta Yankılandı

“Seçkiler” isimli konserde, Ela Gözlüm, Akşam Olur, Allı Turnam, Neredesin Sen, Leylim Ley, Yarim Derdini Ver Bana, Dam Üstüne Çul Serer, Haydar gibi unutulmaz eserler seslendirilirken, dinleyiciler de şarkılara eşlik ettiler. Biletleri kısa sürede tükenen etkinlikte sahneye tekrar tekrar çağrılan sanatçılar izleyicilerin yoğun ilgisine mazhar oldu.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top