Connect with us

Ceylan Ertem Lansmanında Yıldızlar Geçidi

Kültür & Sanat

Ceylan Ertem Lansmanında Yıldızlar Geçidi

Son albümü “Seni Senin Gibiler Sevsin”in lansman konseri kapsamında Bostancı Gösteri Merkezi’de sahne alan Ceylan Ertem, konserini henüz 8 yaşındayken Bostancı Gösteri Merkezi’de izlediği ilk sanatçı olan Sezen Aksu’nun kendisine hediye ettiği şarkısı “Nafile Kelam”ı seslendirerek başladı.

Sırasıyla en sevilen şarkılarını seslendiren Ceylan Ertem’in sahnesine konserin ilk yarısında Cem Adrian konuk oldu. Birlikte “Bu Su Hiç Durmaz” ve “Neredesin Sen?” şarkılarını seslendiren ikili dakikalarca alkış aldı.

Konserin ikincisi yarısında Cihan Mürtezaoğlu ile arabesk şarkılar yorumlayan Ceylan Ertem, “Benim babam uzun yol kamyon şoförüydü. ‘Uykusuz gecelerin sabahını bana sor’ dediği için en sevdiği şarkı ‘Bana Sor’ şarkısıydı.” diyerek “Bana Sor” şarkısını Cihan Mürtezaoğlu ile birlikte seslendirerek babasına selam gönderdi.

Sevilen sanatçı “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” şarkısında ise sürpriz bir şekilde Melike Şahin’i sahnesine davet etti.

SILA: “Cadılar Buluştu!”

Ceylan Ertem, konserin ikinci yarısında “Uçurtma” şarkısını dinleyicilerin arasına inerek onlarla birlikte seslendirdi. Ardından sahneye Sıla Gençoğlu’nu davet etti. Sıla, “Cadılar buluştu, sizler için çok güzel şarkılar hazırladık.” diyerek seyircileri selamladı. İkili konserde “Esmer” ve “Bugünüm Sensiz Geçti” şarkılarını seslendirdi.

“Zalım” şarkısıyla konserini tamamlayan Ceylan Ertem, seyirciden gelen yoğun istek üzerine tekrar sahneye çıkarak “El Adamı” şarkısını seslendirdi.

Ceylan Ertem her iki yarıda da Çiğdem Karavit imzalı özel tasarım kostümlerle sahne aldı. Konser için özel bir sahne dekoru da hazırlatan Ceylan Ertem; son albümünde de vurguladığı gibi hayvanlara sahnesinde yer açtı. Maket papağan, at, filamingo, pelikan gibi hayvalar Ertem’in sahnesini renklendirdi. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde 2.600 kişilik bir dinleyici korosu Ceylan Ertem’in şarkılarını hep bir ağızdan seslendirirken, Ertem’e sahnede bas gitarda Murat Çopur, elektrogitarda Berkant Çelen, akustik gitarda Erkan Kenç, saksafonda Serhan Erkol, klavyede Adem Gülşen, davulda Nedim Ruacan ve geri vokallerde ise Ece Şeşen ve Yasemin Özler eşlik etti.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top