Connect with us

Kenan Doğulu’dan Muhteşem Caz Performansı!

Kültür & Sanat

Kenan Doğulu’dan Muhteşem Caz Performansı!

Kenan Doğulu, “İhtimaller Caz Projesi” ile bu yılın ilk konserini Bursa’da verdi. Bursa Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği “Caz Tatili” etkinliği, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Doğulu, etkileyici sahne performansı ve Türkiye’nin önemli caz müzisyenlerinden oluşan orkestrası ile unutulmayacak bir konsere imza attı.

Kenan Doğulu’dan Yılın İlk Konserinde Muhteşem Caz Performansı

Doğulu yıllar içerisinde müzikseverlere sunduğu Aşk Oyunu, Yazmışsa Bozmak Olmaz, Gelinim, Baş Harfi Ben, Aşkkolik, İlk Adımı Sen At gibi birçok hit parçasının caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonlarını seslendirdi. İhtimaller caz projesi ile Bursa’da ilk kez sahne alan Kenan Doğulu, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Özellikle “Vay Be”nin caz versiyonu izleyiciden büyük alkış aldı.

Doğulu’ya kontrbasta Ozan Musluoğlu, piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, davulda Ferit Odman ve Mehmet İkiz, trompette Şenova Ülker eşlik etti. Saksafonda Engin Recepoğulları, trombonda Burak Dursun, vokallerde Sibel Gürsoy ve Tuba Önal da Doğulu ile sahnedeydi.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top