Connect with us

Çocuklar için ”Ela’nın Dostlar Alemi” ile tanışma vakti

Kültür & Sanat

Çocuklar için ”Ela’nın Dostlar Alemi” ile tanışma vakti

Model Çocuk’un hikâye dünyası yepyeni bir seriyle karşınızda: çocuklar için yeni kitap serisi Ela’nın Dostlar Âlemi.
Okul hayatlarına henüz başlamış çocuklarınız; kahramanımız Ela’nın hayvan dostlarıyla tanışacak ve onların bu büyülü dünyasını keşfe çıkacaklar.
Okuma alışkanlığı, yardımlaşma ve hayvan sevgisini pekiştirmek için titizlikle örülmüş bu dünyayla, çocuklarınızı güven içinde tanıştırabilirsiniz.
Onun adına konuşmamızdan pek memnun olmayacaktır ama Ela; çocuklarınızı dostlarıyla tanıştırmak için sizi bekliyor.

Ela’nın Dostlar Alemi

Yazarımız 10 senelik genç öğretmen Umay Ateş. Hem işine, hem de çocuklara bu kadar bağlı olan candan bir öğretmenin kaleminden çıkan samimi kitap serisini tavsiye etmeden geçemiyoruz.

Daha çok 1. sınıflar için olsa da kitapta sınırlama yok büyükler de sevebilir. Daha küçüklere büyükleri okuyabilir ki okunan çocuklar çok sevdi, Ela diye bir arkadaşları oldu. ?
Ela, doğduğundan beri hayvanlarla iç içe olduğu için artık onlarla konuşabilmek gibi bir sihirli güce sahip. Birçok hayvan besliyor ve bu hayvanlar onun dostları.  Sonunda okuldaki arkadaşları ve öğretmeniyle sokak hayvanları için bir kermes düzenliyorlar. Elde ettikleri gelirlerle barınaklara yardım yapıyorlar.
Kitaplar kutu içerisinde 16 sayfalık 10 kitap.
www.modelegitim.com’dan örnek sayfaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca D&R ve Idefix’ten temin edebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top