Connect with us

Yalnız Seyahat Edecek Kadınlara Tavsiyeler

Yalnız Seyahat Edecek Kadınlara Tavsiyeler - Bi Tutam Fikir
Photo: Shutterstock

Bizden Söylemesi

Yalnız Seyahat Edecek Kadınlara Tavsiyeler

Gezmek, uzaklara gitmek, yaşama ufak bir ara vermek her zaman güzeldir. ama söz konusu tek başına bir kadın olunca bazen sorunlar oluşabiliyor. Tek başına yolculuk yapan kadınlar için bazı seyahat ip uçları hazırladık.

Geri1 - 6
← → Ok tuşlarını kullanarak gezebilirsiniz.

Yalnız seyahat eden gezginlerin en büyük endişelerinden biri güvenliktir. ‘’Tek başıma güvende olur muyum? Arkadaşlarımı ve ailemi iyi olacağıma dair nasıl ikna edebilirim?’’ Korkmayın.

 İyi bir haber verelim: evet, yolculuk sırasında güvende olacaksınız. Bu sandığınızdan daha kolay, çünkü ihtiyacınız olan becerilere zaten sahipsiniz – kendi şehrinizdeyken kullandığınız güvenlik metotları yurt dışında da geçerli.

Çoğu insan ilk defa yalnız başına maceraya atılmadan önce korku yaşar. Yeni bir yere doğru giderken endişelenmek kolaydır. Kafanızda sürekli dönüp dolaşan birçok bilinmeyen faktör vardır; arkadaş edinecek misiniz? Güvende olacak mısınız?

Ama bunlar sadece sizin kafanızda olan şeyler. Beyniniz, gerçekleşmesi çok da mümkün olmayan en kötü durum senaryolarını yaratır. Birkaç basit kurala uymak, yolculuk sırasında güvende kalmak için yeterlidir:

Geri1 - 6
← → Ok tuşlarını kullanarak gezebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Bizden Söylemesi

To Top