Connect with us

Dönüşüme Kapı Aralayan Kitap: Töz

Genel

Dönüşüme Kapı Aralayan Kitap: Töz

Nefes denince Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Nevşah Karamehmet’in felsefe, bilim, teknik, duygu ve deneyim dolu romanı TÖZ, değişime kapı aralamak isteyenler için…

Sürükleyici, düşündürücü ve dönüşüme kapı aralayacak bir roman: TÖZ

Yazar ve Nefes Uzmanı Nevşah Karamehmet’in ikinci romanı TÖZ, anlatım zenginliğiyle öne çıkıyor; sevgiyle sevgisizliği, kazanmakla kaybetmeyi, yaşamsal şifrelerle okurlarına düşündürtüyor. “Nefs” üçlemesinin TİN’den sonraki ikinci kitabı olan TÖZ’de Fatma’nın, Selim’in, Cengiz’in, Aslı’nın, Asu’nun, Behçet’in, Esra’nın, Kerim’in, Ahmet’in, Gülşah’ın, Arthur’un, Excalibur’un, Merlin’in, Tutmosis’in, Hatşepsu’nun ve RA’nın sarmal zaman döngüsü içinde birbirine değmeden ama birbirinin tesirini duyarak akıp giden öyküleri, eşsiz bir tanrısallaşma tecrübesine dönüşüyor.

Tin’in devamı niteliğindeki bu kitap, dünya denen çoktan yaşanmış ve bitmiş bir sanrının içinde burada bulunma amacını hatırlayabilmeyi başaranların tanrısallaşmayla tekâmül edecek olan yolculuklarına rehberlik ediyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Genel

To Top