Connect with us

Ankara Birbirinden Ünlü İsimleri Ağırlıyor!

Kültür & Sanat

Ankara Birbirinden Ünlü İsimleri Ağırlıyor!

Her yıl düzenlediği konserlerle Ankaralılara müzik ziyafeti yaşatan Kerki ve Solfej, bu yıl da konserlere hız kesmeden devam ediyor. Şubat ve Mart ayında Congresium’da gerçekleşecek konserlerde birbirinden ünlü isimler sahneye çıkacak, Ankara müziğe doyacak.

Ankara müziğe doyacak

Geçtiğimiz iki yıl boyunca 14 Şubat’ta Ankara’da sahne alan Sıla, geleneği bozmayıp bu yıl da Sevgililer Günü’nde yine Ankara’da hayranlarıyla bir arada olacak. 14 Şubat biletlerine büyük ilgi olan Sıla, yoğun istek üzerine 15 Şubat’ta tekrar sahneye çıkacak.

Yıllara meydan okuyan enerjisi ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla herkesin hayranı olduğu Erol Evgin ise 22 Şubat’ta Ankaralılarla buluşacak.

Sesiyle olduğu kadar sahnedeki danslarıyla da her zaman kendine hayran bırakan Candan Erçetin ise, 23 Şubat’ta Congresium sahnesinin konuğu olacak.

Ankara’da verdiği son konserinde kapalı gişe sahne alan Sertab Erener’de yoğun istek üzerine 8 Mart’ta yeniden başkentlilerle bir araya gelecek. “Sertab’ın Müzikali” ile izleyen herkesten tam not alan Erener, Ankaralı müzikseverlere muhteşem bir gece yaşatacak.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top