Connect with us

Elif’in Düşleri Çocukların Tatil Hediyesi Oldu!

Genel

Elif’in Düşleri Çocukların Tatil Hediyesi Oldu!

Bilkent Center çocuklara sömestr hediyesi olarak renkli bir etkinlik düzenledi. “Elif’in Düşleri” adlı animasyonun müzikli gösterimi 3 gün boyunca çocuklarla buluştu.

Bilkent Center çocukları, TRT Çocuk kanalının sevilen animasyonu Elif’in Düşleri’nin müzikli gösterisinde bir araya getirdi. Maceralarıyla minik hayranlarının gönlünde yer edinen çizgi filmin müzikali, çocukların ve ailelerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Ankara’da ilk kez yapılan gösteride çocuklar keyifli vakit geçirirken, bir yandan eğlendi diğer yandan da meyve ve sebzelerin faydaları hakkında bilgi sahibi oldu.

Çocuklar Heyecan İçindeydi

Yarıyıl tatilinin hemen ardından sergilenen “Elif’in Düşleri” etkinliğinde çocuklar, Elif ve Mısır gibi sevimli kahramanları canlı olarak izleme fırsatı buldu. Televizyonda izledikleri ve hayranı oldukları karakterleri karşılarında gören minikler büyük heyecan içerisindeydi. Etkinlikte seslendirilen şarkılara eşlik eden minikler izledikleri gösteriyle hem eğlendi, hem de meyve ve sebzeler hakkında bilgi sahibi oldu. 3 gün boyunca ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliklerde çocuklar sömestr heyecanını doyasıya yaşadı.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top