Connect with us

Little Caesars’da Her Çarşamba Anneler Günü

İyi Yedik

Little Caesars’da Her Çarşamba Anneler Günü

Anneler artık Çarşamba günleri dinleniyor!

Little Caesars’ın sevilen ikonu Sezar şimdi de günlük hayat temposundan yorulan ama ailesine sağlıklı ve lezzetli bir yemek alternatifi sunmak isteyen annelerin imdadına yetişiyor. Tam 60 yıldır dünyanın en sevilen lezzetlerinden biri olan Little Caesars her Çarşamba küçük boy pizza alan tüm annelere orta boy pizza hediye ediyor.

Kaliteli ve doğal malzemeleri, günlük yoğurulan hamuru, mevsiminde toplanarak hazırlanan özel domates sosu ile lezzeti dorukta Little Caesars şimdi annelerin kalbini fethediyor.

Little Caesars’ın sevilen ikonu Sezar; ailesi, günlük hayat temposu ve çocuklar arasında sıkışıp kalan annelerin imdadına “yetişiyor”!

Çarşamba’yı Anneler Günü ilan eden Little Caesars, tüm gün ailesi için koşuşturup yorulan anneleri dinlendiriyor ve onların yemek telaşına son veriyor. Çarşambaları Little Caesars’tan küçük boy pizza alan tüm annelerin orta boy pizzası hediye geliyor.

Aileleri lezzetli ve ev yapımı kadar doğal bir pizza ile tanıştıran Little Caesars, tamamı doğal, mevsiminde toplanmış malzemelerden yapılan ürünleriyle ‘Yetiş Sezar!’ diyen annelerin yüzünü güldürüyor.

Son 10 yıldır üst üste Amerika’da ödenen paranın karşılığını en iyi veren pizza zinciri seçilen marka, Türkiye’de de kalite, lezzet, doğallık ve uygun fiyattan vazgeçemeyenlerin ilk adresi. Little Caesars lezzetleri ve yatırım koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için 444 52 44 aranabilir, www.yetissezar.com adresi ziyaret edilebilir.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in İyi Yedik

To Top