Connect with us

Mabel Matiz’in 4000 Kişilik 14 Şubat Randevusu

Kültür & Sanat

Mabel Matiz’in 4000 Kişilik 14 Şubat Randevusu

Müziği ve tarzıyla son zamanların beğenilen isimlerinden Mabel Matiz, Sevgililer Günü’nde Volkswagen Arena’da sahne aldı. Pozitif ve Kerki-Solfej iş birliğiyle hayranlarıyla buluşan başarılı sanatçı, Gülden Karaböcek ve Ezhel’i konuk ettiği sahnesinde dinleyicilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Konsere ‘Fırtınadayım’ şarkısı ile başlayan Matiz, ilk şarkısından sonra “Birlikte söylediğimiz zaman şarkılar çok daha güzel oluyor. İyi ki geldiniz. Hoş geldiniz” dedi. Konser boyu seyircileri ile sohbet eden ve sahne temposunu bir an olsun düşürmeyen sanatçı, seyircisinden yine tam not aldı.

GÜLDEN KARABÖCEK’TEN 40.YIL KUTLAMASI

Mabel Matiz’in Sevgililer Günü özel konserinde ağırladığı konuklardan Gülden Karaböcek, Dilek Taşı şarkısını seslendirdikten sonra “Dün hesapladım bu şarkıyı yapmamızın üstünden tam kırk sene geçmiş. Kırk senede benden çıkmış hepimizin olmuş” dedi. Konuklardan büyük alkış alan Karaböcek, Mabel Matiz’e sahnede övgü dolu sözler söyledi.

EZHEL İLE BİRLİKTE ‘FELAKET’İ SÖYLEDİLER

Türkiye’de rap müziğin en sevilen seslerinde Ezhel ile birlikte ‘Felaket’ parçasını söyleyen Mabel Matiz, Ezhel’e teşekkür etti. Seyircilerin beğenerek dinlediği Ezhel, sahneye çıktığı andan itibaren büyük alkış aldı.

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Konserin ikinci yarısında Mabel Matiz’in orkestrasında yer alan ekip arkadaşlarından Emre, kız arkadaşına sahneden evlilik teklifi etti. Mabel Matiz de sahneden arkadaşlarını kutladı ve esprili bir şekilde ” Bizi de gör Ya Rabbi” diyerek salondaki seyirciyi kahkahaya boğdu.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top