Connect with us

Sıla 14 Şubat Geleneğini Sürdürdü

Kültür & Sanat

Sıla 14 Şubat Geleneğini Sürdürdü

Pop müziğinin sevilen sanatçılarından Sıla 14 Şubat geleneğini bozmadı…Kerki&Solfej’in düzenlediği Sevgililer Günü Konseri kapsamında Ankaralı hayranları ile bir araya gelen Sıla, aynı sahnede üst üste üçüncü kez Sevgililer Günü konseri vererek seriyi gelenekselleştirdi…

“Ankara ile aşk yaşıyorum”

Hayranlarının karşısına siyak tül detaylı bir kıyafet ile çıkan başarılı sanatçı, ”Üç yıldır 14 Şubat’ta Ankara’da sahne alıyorum. Sanırım Ankara ile aşk yaşıyorum…” sözleri ile performansına start verdi. Biletleri aylar öncesinden tükenen etkinlikte salonu tıklım tıklım dolduran müzikseverleri dillere pelesenk olan duygusal şarkıları ile romantik bir yolculuğa çıkaran Sıla, gecede Ebru Gündeş’e verdiği ”Gönlümün Efendisi”ni de seslendirdi. Hayranlarınında açtıkları pankartlarla destek verdiği geceye güzelliğiyle de damgasını vurmayı başaran başarılı sanatçı, Mabel Matiz’le birlikte kaleme aldığı ”Muhbir” şarkısını ise tüm salonla birlikte koro halinde söyleyerek muhteşem bir düete imza attı.

Yeni mikrofonu “Nosltaljim” görücüye çıktı…

Konserlerinde kullandığı mikrofonlarına isim vererek her birine ayrı bir karakter yüklemesiyle de bilinen Sıla, bu özel gecede kablolu bir mikrofon tercih ederken, yeni mikrofonunu ”Tanıştırayım, yeni gözdem… Bu akşam nostalji yaşayalım dedik. Kendisi ile son derece uyumlu bir ikili olduk. Biraz nostaljinin kimseye bir ziyanı olmaz.” sözlerini sarf ettikten sonra ”Nostaljim” olarak isimlendirdi…

Konserinin ikinci perdesini Zülfü Livaneli’ye selam göndererek ”Belalım” ile açan başarılı sanatçı, şarkı sonunda Livaneli’nin kendisine gönderdiği mesajı okudu. İkinci bölümde 14 Şubat’a özel kırmızı ve derin bacak yırtmaçlı bir elbise tercih eden Sıla, performansının son bölümünde hareketli şarkılarla konserin ritmini yükseltti.

14 Şubat 2020 biletleri bugün satışa açılıyor..

Afitap şarkısı ile müzikseverlere veda eden güzel sanatçı, sevenlerine bir de müjde verdi. ”Ankara bizi, biz Ankara’yı çok sevdik. 14 Şubat 2020’de de aynı sahnede olacağız.” diyerek sürpriz bir açıklama yapan Sıla, önümüzdeki yılın Sevgililer Günü Özel Konseri biletlerinin 15 Şubat’ta (bugün) vereceği Ankara konserinden önce satışa açılacağını duyurdu.

Güzel şarkıcı, Ankara’nın ardından 16 Şubat’ta Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda İzmirli hayranlarıyla buluşacak.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top