Connect with us

Şerefiye Sarnıcı’nda Flüt ve Keman Resitali

Kültür & Sanat

Şerefiye Sarnıcı’nda Flüt ve Keman Resitali

Şerefiye Sarnıcı’nda organize edilen, “Oda Müziği ve Resital Serisi Konserleri” başladı. Yıl boyu 15 günde bir düzenlenecek konserler dizisinin ilki gerçekleştirildi. Aslıhan And ve Tolga Kulak, flüt ve keman resitaliyle sanatseverleri mest etti.

Şerefiye Sarnıcı’nda Flüt ve Keman Resitali

Klasik müzik dünyasından seçkin eserlerin ve farklı müzik ezgilerinin sunulacağı konserler serisinde “Oda Müziği ve Resital Serisi” konseriyle sahnede, Aslıhan And ve Tolga Kulak yer aldı. Flüt ve keman resitalinde sahne alan sanatçılar, Georg Philipp Telemann, Jean-Marie Leclair, Wilhelm Friedemann Bach, Carl Philipp Emanuel Bach ve Franz Anton Hoffmeister’a ait eserleri icra etti. Konserde sanatseverler müziğin tadını doyasıya çıkardı. Ücretsiz olarak sunulan müzik ziyafetine yoğun ilgi gösteren sanatseverler, binlerce yıllık tarihi bir mekan olan Şerefiye Sarnıcı’nı da gezme fırsatı buldu.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top