Connect with us

“Şimdi Ne Yapmalıyım?” Kitabı Raflarda Yerini Aldı

Kültür & Sanat

“Şimdi Ne Yapmalıyım?” Kitabı Raflarda Yerini Aldı

Ferhat Mousavi’nin, başarılı bir yazılım mühendisi olmak isteyenlere kılavuzluk edecek kitabı Şimdi Ne Yapmalıyım? raflarda yerini aldı. Mousavi, meslek hayatında katettiği yolu ve edindiği tecrübeleri okurlarıyla paylaşıyor. Yazılım mühendisliği nedir, yazılım mühendisleri ne iş yaparlar ve hangi niteliklere sahip olmalıdır gibi pek çok soruyu cevaplıyor.

Genç kadrosuyla ve yazarlarıyla bu köklü geleneğe yeni bir soluk kazandıran Dahi Yayıncılık, yayıncılık sektöründe kazandığı tecrübe ile yazarlara ve yazar olmak isteyenlere, yazarlık yolculuğunda danışmanlık yaparken yeni yazarların heyecanını paylaşmaya devam ediyor.

Tarihi çok eskilere dayanan yazın ve matbaa geleneği ile dinamik, yenilikçi kadrosunu buluşturan Dahi Yayıncılık, 14 yaşındayken yazılım geliştirme serüvenine başlayan Ferhat Mousavi’nin yeni kitabı Şimdi Ne Yapmalıyım? kitabını yayınladı.

Ferhat Mousavi, meslek hayatında katettiği yolu ve edindiği tecrübeleri okurlarıyla paylaşıyor. Yazılım mühendisliği nedir, yazılım mühendisleri ne iş yaparlar ve hangi niteliklere sahip olmalıdır gibi pek çok soruyu cevaplıyor.

Şimdi Ne Yapmalıyım? hem üniversiteye hazırlanan ve okuyan öğrenciler, hem de mezunlar için rehber niteliğinde! Yazılım mühendisi olmak isteyen herkes, akıl açıcı ipuçlarıyla dolu bu kaynak kitaptan hayatının her aşamasında yararlanabilir.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top