Connect with us

SónarLab Sahnesinde Yer Alacak İlk İsimler!

Kültür & Sanat

SónarLab Sahnesinde Yer Alacak İlk İsimler!

Sonar Istanbul, 8-9 Mart 2019 tarihlerinde üçüncü kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Müzik ve yaratıcılıkla teknolojiyi buluşturan festivalde, Red Bull Music küratörlüğünde hazırlanan SónarLab sahnesinde yer alacak ilk isimler belli oldu. Berlinli üçlü FJAAK, Detroit tekno müziğin önemli isimlerinden The Urban Tribe’ın kurucusu DJ Stingray, house müzikte harikalar yaratan Octa Octa bu sahnede izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Brooklyn underground sahnesinin öne çıkan ismi Volvox ve HAAi gibi isimler de SónarLab sahnesinde İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

Dünyanın en prestijli elektronik müzik festivallerinden Barselona merkezli Sónar Festivali, Türkiye’de üçüncü kez düzenleniyor. Bu özel festival, 8-9 Mart 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Sónar Istanbul, iki güne yayılan müzik programıyla yerli ve yabancı elektronik müzik sahnesinde yer alan isimlere ev sahipliği yapacak.

Müziğin en sofistike örneklerini sanatseverlere sunan Red Bull Music, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da SónarLab Sahnesi’nin kürasyonunu üstleniyor. Hem kulağa hem de göze hitap eden SonarLab sahnesi programında, elektronik ve dans müziğin en nitelikli yedi ismi şimdiden yerini aldı.

Dünya çapında ünlü DJ’ler SónarLab sahnesinde

SónarLab by Red Bull Music sahnesinde yer alacağı açıklanan ilk isimler; eşsiz performansıyla sahneyi dans pistlerine çevirmekte zorlanmayan DJ Lag, house, jungle, tekno ve ambient gibi türleri sentezleyen DJ Seinfeld, analog ve saf müziklerini canlı performansla sahneye taşıyacak olan Berlinli üçlü FJAAK, Detroit tekno müziğin önemli isimlerinden The Urban Tribe’ın kurucusu DJ Stingray, house müzik janrasında büyüleyici performanslar sergileyen Octo Octa, Brooklyn underground sahnesinin başarılı isimlerinden Volvox ve house, acid, afro ve disko etkileri taşıyan setleriyle dikkat çeken Avustralyalı müzisyen HAAi oldu.

Yerli sahneden isimlerin de dahil olacağı SónarLab programında yer alacak diğer isimler de çok yakında açıklanacak.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top