Connect with us

Zorlu PSM prodüksiyonları açık havaya çıkıyor!

Kültür & Sanat

Zorlu PSM prodüksiyonları açık havaya çıkıyor!

Zorlu PSM prodüksiyonları açık havaya çıkıyor!

Komedinin yıldızlarının buluştuğu, aksiliklerin kahkahaları getirdiği Yoldan Çıkan Oyun 6 Ağustos’ta; sezon boyunca tüm biletleri tükenen, başrollerini Binnur Kaya ve Mehmet Ali Kaptanlar’ın paylaştığı Damdaki Kemancı müzikali ise 7 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda seyircilerle buluşacak.

Zorlu PSM prodüksiyonları, Atlantis Yapım iş birliğiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’na konuk oluyor. Komedinin yıldız isimlerini buluşturan, birbirinden komik tersliklerle izleyicileri kahkahaya boğan Yoldan Çıkan Oyun’un yönetmenliğini Lerzan Pamir üstleniyor. 6 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak bol ödüllü oyunun kadrosunda ise Sarp Apak, Öner Erkan, Haki Biçici, Defne Koldaş, Gökçen Gökçebağ, Pelin Ermiş, Kubilay Çamlıdağ ve Baran Güler bulunuyor.

Zorlu PSM’nin ilk Türkçe müzikal prodüksiyonu Damdaki Kemancı 7 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava’yı renklendirmeye hazırlanıyor. “Sütçü Tevye” öykülerinden uyarlanan, Broadway’in en uzun soluklu 15 eserinden biri olarak kayıtlara geçen Damdaki Kemancı müzikalinin oyuncuları arasında Binnur Kaya, Mehmet Ali Kaptanlar, Özgür Çevik ve Ceren Gündoğdu gibi birbirinden değerli sanatçılar yer alıyor.

Yoldan Çıkan Oyun

Tarih: 6 Ağustos 2018

Saat: 21.00

Bilet fiyatları: 1.Kategori-111 TL // 2.Kategori-88 TL // 3.Kategori-66 TL // 4.Kategori-55 TL // 5.Kategori-45 TL

Damdaki Kemancı

Tarih: 7 Ağustos 2018

Saat: 21.15

Bilet fiyatları: 1.Kategori-154 TL // 2.Kategori-132 TL // 3.Kategori-110 TL // 4.Kategori-88 TL // 5.Kategori-66 TL // 6.Kategori-55 TL // 7.Kategori-40 TL

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top