Connect with us

Caz Yeşili Kış Konserleri İçimizi Isıtıyor

Kültür & Sanat

Caz Yeşili Kış Konserleri İçimizi Isıtıyor

2019 Kış sezonunda da mevsimin soğukluğuna inat, içinizi ısıtacak sıcacık, keyifli konserlerden oluşan bir program hazırlayan Garanti Caz Yeşili, caz severlere benzersiz bir müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor. Birbirinden farklı tatta iki konserle renklenecek şubat ayı, caz tutkunlarını Babylon ve Zorlu PSM’de buluşturacak.

Afrika’dan Arjantin’e dünyanın farklı coğrafyalarından esintileri hissettirecek, farklı tarzları harmanlayan caz seçkisi, eşsiz tınıları ve keyifli sahne performanslarıyla kış sezonuna ayrı bir dinamizm ve renk katmaya hazırlanıyor.

Arjantin’den Afrika’ya büyülü tınılar şubat ayında sizleri bekliyor

Arjantin’in büyüleyici müziği tangonun ülkemizdeki başarılı yorumcularından PIATANGO, konuk solist Selmin Artemiz’le birlikte 27 Şubat Çarşamba günü Zorlu PSM’de sahne alacak. Grup, ‘Yeni Aşk’ albümüyle, klasik tangonun içsel ve melodik örgüsünü, etnik / modern armoniler ve tınılarla harmanlayarak Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında tüm müzikseverlere evrensel, özgün, keyifli ve kalıcı bir müzik ziyafeti sunacak.

Kendine özgü davul stiliyle yarım yüzyıldır birçok jenerasyonu etkilemiş, geleneksel Afrika müziğinin caz ve funk türlerinin bir araya geldiği Afro-beat akımının kurucularından Tony Allen ise yine Garanti Caz Yeşili kış konserleri kapsamında 28 Şubat’ta Babylon’da caz severlerle bir araya gelecek.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top