Connect with us

En Sevilenler Zorlu PSM’de Sahneleniyor!

Kültür & Sanat

En Sevilenler Zorlu PSM’de Sahneleniyor!

Zorlu PSM, dopdolu programıyla bu hafta da 7’den 70’e tüm sanatseverlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Turkcell Sahnesi, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Türkiye pop sahnesinin en sevilen isimlerinden Levent Yüksel’e; Jeton Records iş birliğiyle gerçekleşecek gecede techno sahnesinin baş aktörlerinden Sam Paganini’ye ve kamança üstadı Mark Eliyahu’ya ev sahipliği yapacak. Zorlu PSM’nin bu sezona damga vuran prodüksiyonlarından “Gerçek”; Hoş Sada kapsamında sahne alacak Bekir Ünlüataer; Zorlu Çocuk Tiyatrosu prodüksiyonu Hayal Çalan Cadı ve sevilen komedyen Kaan Sekban, Turkcell Platinum Sahnesi’nde olacak. Studio’nun renkli programında ise Max Cooper’ın Avrupa turnesine özel kurguladığı görsel-işitsel şovu; William Rezé’nin Thylacine projesi; Lokalize serisi kapsamında gerçekleşecek Adamlar konseri ve Ege Çubukçu’nun “Derya” albümü lansman konseri; Şokopop Watch & Party: “Bir Bacının Anatomisi Returns”; #TBT 90’lar Türkçe Pop Partisi ve Bolşoy Balesi Gösterimleri kapsamında ekrana gelecek, Tchaikovsky’nin büyülü eseri Fındıkkıran yer alacak.

Lokalize: Adamlar// 26 Ocak 2019

“Eski Dostum Tankla Gelmiş” ve “Rüyalarda Buruşmuşuz” gibi ses getiren albümleriyle bağımsız müzik sahnesinin en sevilen isimlerinden biri olan Adamlar, Lokalize serisi kapsamında 26 Ocak’ta Studio’ya konuk oluyor. Vokalde ve elektrik gitarda Tolga Akdoğan, davulda Berkan Tilavel, bas gitarda Can Aydemir ve elektrik gitarda Emre Malikler’den oluşan Adamlar; rock, blues ve hip-hop gibi türlerden beslenerek hayata dair her konuda güçlü, derin, yoğun ve ironik sözlere sahip şarkılar üretiyor.

Jeton Records: Sam Paganini // 26 Ocak 2019

Kendi etiketi JAM’den çıkardığı “Zenith” albümünün başarısı ile 2017 ve 2018’de dünyanın farklı yerlerindeki kulüp ve festivallerde çalan Sam Paganini, son dönemde hemen her setinde onunla beraber sahne alan ve prodüksiyonlarında da beraber çalıştığı Zøe ile Zorlu PSM’de unutulmaz bir gece yaşatacak. Gecenin ev sahipliğini Jeton Records’un kurucusu Ferhat Albayrak üstlenecek.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu: Hayal Çalan Cadı// 26 Ocak 2019

Müziğin, dansın, sihrin bilimle temellendirildiği oyun Hayal Çalan Cadı, önyargılara dair eğitici bir hikayeyi keyifli bir anlatımla çocuklara sunuyor.

Hoş Sada: Bekir Ünlü Ataer// 27 Ocak 2019

Dünyaca ünlü sanatçıları ülkemiz seyircisiyle buluşturan Zorlu PSM’de bu defa Türk Müziği rüzgârı esecek. “Hoş Sada” ile TSM ve THM sanatçıları, Zorlu PSM’de konser serisi halinde seyirciyle buluşacaklar. Her programda, Türk Sanat Müziği veya Türk Halk Müziği’nin birbirinden kıymetli farklı solistlerine, göz alıcı bir orkestra eşlik edecek. Türk Müziği’nin en nadide eserlerine ev sahipliği yapacak “Hoş Sada”, TRT Müzik ekranlarından da yayınlanacak. TRT Müzik ve TRT İstanbul Radyosu ve Zorlu PSM işbirliği ile gerçekleşecek serinin ikinci konseri Bekir Ünlüataer ile Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Bolşoy Balesi Gösterimleri: Fındıkkıran // 27 Ocak 2019 // Studio // 16.00

Tchaikovsky’nin efsanevi eseri Fındıkkıran, büyülü hikayesini Bolşoy Balesi Gösterimleri kapsamında Zorlu PSM Studio ekranına taşıyor.

Vestel Gururla Yerli Konserleri: Levent Yüksel // 29 OCAK

Türkiye pop müziğinin en değerli besteci ve yorumcularından Levent Yüksel, 29 Ocak akşamı Atlantis Yapım işbirliğiyle gerçekleşen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de! Levent Yüksel, “Zalim”, “Medcezir”, “Bi’ Daha” gibi dillerden düşmeyen şarkılarını müzikseverlerle birlikte seslendirecek.

Şokopp Watch & Party: Bir Bacının Anatomisi Returns // 29 Ocak 2019

Magazin haberciliğine yepyeni bir anlatım tarzı getiren, araştırmacı bakış açısıyla gündemden düşmeyen Şokopop, Zorlu PSM’ye geliyor! Studio’nun 29 Ocak akşamı ev sahipliği yapacağı partide Şokopop’un sevilen Seda Sayan serisi “Bir Bacının Anatomisi”nin 4. bölümünün ön gösterimi gerçekleşecek. Gecenin temposunu 140journos müziklerinden oluşan DJ set arttıracak.

Lokalize: Ege Çubukçu “Derya” Albüm Lansman Konseri // 30 Ocak 2019

Hip-hop ve rap dünyasında kendine has duruşuyla dikkat çeken Ege Çubukçu, uzun süren sessizliğini “Derya” albümüyle bozuyor. Ayşe Hatun Önal ile yaptığı “Hey DJ” düetiyle listelerin altını üstüne getiren Çubukçu, “Derya” albümüyle iç sesini samimi ve özgün bir şekilde yansıtıyor. Albümün lansman konseri, 30 Ocak akşamı Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM Studio’da gerçekleşecek.

#TBT 90’lar Türkçe Pop Partisi // 31 Ocak 2019

Yonca Evcimik’ten Demet Sağıroğlu’na, İzel-Çelik-Ercan’dan Mansur Ark’a, hafızalara kazınan efsane 90’lar şarkılarıyla unutulmaz bir parti deneyimi 31 Ocak akşamı Zorlu PSM Studio’da!

Mark Eliyahu // 1 Şubat 2019

Dağıstan doğumlu besteci, aranjör ve kamança üstadı Mark Eliyahu, 1 Şubat’ta Zorlu PSM’de! Ufak yaşından itibaren kendini Ortadoğu ve Balkan müziğinin geçmişi ve dinamikleri konusunda uzmanlaştıran sanatçı, sürekli üretimle geçen kariyeri boyunca unutulmayan performanslarından birini sergilemek üzere yine Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde dinleyicileriyle buluşuyor.

Max Cooper (Live / Av) // 1 Şubat 2019

Elektronik müziği yalnızca bir tür olarak değil, kendini ifade etme biçimi olarak değerlendiren Max Cooper, enstalasyonlarla ve canlı görsel-işitsel şovlarla taçlandırdığı müziğiyle Zorlu PSM’ye konuk oluyor. 2018 yılında çıkardığı “One Hundred Billion Sparks” albümü için çıktığı Avrupa turnesine özel olarak kurguladığı ışık enstalasyonu performansı ile izleyenlere unutulmaz anlar yaşatan Cooper, 1 Şubat’ta Studio’da!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top