Connect with us

EyeLiner Kullanmanın İncelikleri

EyeLiner Kullanmanın İncelikleri - Bi Tutam Fikir

Genel

EyeLiner Kullanmanın İncelikleri

Vurucu ve dikkat çeken gözler için doğru bir EyeLiner kullanım tekniğiniz olmalı. sizin için EyeLiner kullanmanın incelikleri konusunda ufak bir klavuz hazırladık.

İyi bir makyajın tamamlayıcısı olarak bilinen “eyeliner” kirpik diplerini belirginleştirmek ve şekil vermek için kullanılan bir göz makyajı ürünüdür. Eyeliner kalem, likit ve jel olmak üzere üç çeşitte üretilmiştir.

Göz makyajının olmazsa olmazı olarak kabul gören eyeliner sürmek büyük bir maharet ister. Makyaja yeni başlayanlar akma ve bulaşma problemi olmayan kalem şeklinde olanları rahatlıkla kullanabilirler. Biraz daha profesyonel olanlar küçük kaplarda üretilen fırça yardımı ile sürülebilen jel veya çok daha ince bir forma sahip likit eyeliner ları kullanabilirler. Ancak bunların kuruması vakit kalemlere göre daha çok vakit almaktadır.

Eyeliner da renk seçimi ile gözlerinizle farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Parlak ve canlı bakışlar için gri, etkileyici bakışlar için siyah kullanabilir daha gizemli ve ve sade bir görünüm için kahverengiyi tercih edebilirsiniz.

Eyeliner sürmenin püf noktası bu ürünü kullanırken göz kapağınızı sağa veya sola çekiştirmemeniz gerektiğidir. Bu şekilde sürülen eyeliner daha sonra kesik çizgi görüntüsü yaratabilir. Yeni başlayanlar göz kapağının üzerine noktalar ve ya ufak çizgiler koyup daha sonra göz kapağının ucuna hafifçe dokunarak bu işaretleri birleştirebilirler. Eyeliner görüntüsünün kalın veya ince olması tamamen zevkinize kalmış bir konudur.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top