Connect with us

İstanbul Night Flight konser serisi başlıyor!

Kültür & Sanat

İstanbul Night Flight konser serisi başlıyor!

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi Topkapı Sarayı’nın birinci avlusunda bulunan ve Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen, ülkemizin en önemli tarihi yerlerinden biri olan Aya İrini’de gerçekleşecek. Klasik müzikseverler, düzenlenecek konserler serisinde dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini 25 Mayıs – 29 Ekim tarihleri arasında Turkcell Platinum’in Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacaklar.

Aya İrini’nin büyülü atmosferinde “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konser serisinde müzikseverler, Burgan Bank’ın da katkılarıyla; David Helfgott, Karsu, Sarah Chang, Ye-Eun Choi & Dmitry Shishkin, Olga Scheps, Fazıl Say, Berlin Staatskapelle String Quartet ve bu sene An Epic Symphony § Sertab Erener ile buluşacaklar.

29 Ekim gecesi gerçekleşecek An Epic Symphony § Sertab Erener konserinin birinci bölümünde ise Nejat İşler’in ilk kez Night Flight Symphony Orchestra’sı eşliğinde sergileyeceği performansı dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.. “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” dinleyicisine“Bahçede Kim Var?” konseptiyle Batu Mutlugil, Tuncer Tunceli, Deniz Tuzcuoğlu, Bilge Kösebalaban, Göksenin, Doğan Duru ve daha bir çok isim ile Aya İrini’nin bahçesinde mini konserler ve çok özel performanslar sunacak.

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin biletleri isebiletix.com.tr’den ve etkinlik günü Burgan Bank Etkinlik Gişesinden temin edilebilecek.

Konserler ve Tarihleri:

25 Mayıs DAVID HELFGOTT
6 Temmuz KARSU
7 Eylül SARAH CHANG
28 Eylül YE-EUN CHOI & DMITRY SHISHKIN
12 Ekim OLGA SCHEPS
19 Ekim FAZIL SAY
26 Ekim BERLIN STAATSKAPELLE STRING QUARTET
29 Ekim AN EPIC SYMPHONY & SERTAB ERENER

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top