Connect with us

Kadıköy Kış Sanat Festivali Başlıyor!

Kültür & Sanat

Kadıköy Kış Sanat Festivali Başlıyor!

Türkiye Gençlik Akademisi bu yıl da 3. kez Kadıköy Belediyesi ile el ele vererek, Kadıköy Kış Sanat Festivali için bir araya geldi. 9 -10 Şubat tarihlerinde Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan festivalin gelirleri Türkiye Gençlik Akademisi’nin yürtttüğü Hayat Ağacı projesi kapsamında robotik kodlama ve yazılım sınıflarının açılması amacıyla kullanılacak ve biletlere Mobilet.com üzerinden erişim sağlanabilecek.

Bu yıl festival programının ilk gününde radyocu Ali Bilal Bal söyleşisinin ardından Bulut Fabrikası tiyatro oyunu ve Yasemin Şefik stand-up gösterisi sahnede olacak. Günün kapanışı ise rock müzik grubu Sarmaşık ve Melis Danişmend konserleri ile olacak. Yine ilk gün sahne programlarının yanında Tango, Seramik ve Yaratıcı Drama Atölyeleri yer alıyor.

Festivalin ikinci gün programı da birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. İkinci günü Ercan Kesal söyleşisiyle başlayacak festival, Tiyatro Mundus’un Dört Mevsim oyunu ile devam edecek. Ardından Saman Alevi tiyatro oyunu sahnelenecek. Festivalin kapanışında C Blok adlı müzik grubunun ardından Birkan Nasuhoğlu sahne alacak. İkinci gün sahne programlarına Balfolk Dans Atölyesi, Mandala Yapım Atölyesi ve Yaratıcı Drama Atölyesi eşlik edecek.

9 Şubat Cumartesi

14:00 Ali Bilal Bal Söyleşi
15:30 Bulut Fabrikası Tiyatro
18:00 Yasemin Şefik Stand-up
20:00 Sarmaşık Müzik Performans
21:00 Melis Danışmend Konser
14:30 Arjantin Tango(Hakan Merter)
15:00 Seramik Atölyesi(Aslı Ertürk)
17:00 Tiyatro Mundus ile Yaratıcı Drama Atölyesi

10 Şubat Pazar

14:00 Ercan Kesal Söyleşi
15:30 Dört Mevsim Tiyatro
17:45 Saman Alevi Tiyatro
20.00 C Blok Konser
21.00 Birkan Nasuhoğlu Konser
15:00 Balfolk Dans Atölyesi
15:00 Mandala Yapım Atölyesi
17:00 Tiyatro Mundus ile Yaratıcı Drama Atölyesi

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top