Connect with us

Mabel Matiz’den 14 Şubat Konseri!

Kültür & Sanat

Mabel Matiz’den 14 Şubat Konseri!

Müziği ve tarzıyla son zamanların beğenilen isimlerinden Mabel Matiz, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Volkswagen Arena’da sahne alacak. Pozitif ve Kerki-Solfej iş birliğiyle Sevgililer Günü’nde hayranlarıyla buluşacak olan başarılı sanatçı, konserde en sevilen şarkılarını seslendirecek. Dinleyicilerine çok özel sürprizler de hazırlayan Mabel Matiz, sahnesinde Ezhel ve Gülden Karaböcek’i ağırlayacak.

Mabel Matiz’den Sevgililer Günü’nde Sürprizli Konser

Farklı vokal tarzı, melodileri ve söz yazımıyla Türkçe pop müzik sahnesinin sevilen isimlerinden Mabel Matiz, Sevgililer Günü’nde Volkswagen Arena’da sevenleriyle bir araya gelecek. Bu özel konseri için sahnesinde iki değerli konuğu ağırlayacak olan sanatçı, Ezhel ve Gülden Karaböcek ile birlikte dinleyicilere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak. Eski ve yeni albümündeki şarkılarını bu kez 14 Şubat’ın romantik ambiyansında seslendirecek olan Mabel Matiz’in konser biletleri Biletleri Biletix’de.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top