Connect with us

Sofi Tukker İlk Türkiye Konserini Veriyor!

Kültür & Sanat

Sofi Tukker İlk Türkiye Konserini Veriyor!

New York çıkışlı jungle pop ikilisi Sofi Tukker, 30 Mart akşamı Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor. “Drinkee”, “Batshit” gibi uluslararası hitlere imza atan, 2017’de Grammy’e aday gösterilen ikili, 2019’a yepyeni bir single ile başladı. Sofi Tukker ve ZHU imzası taşıyan “Mi Rumba”, dans pistlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday gösteriliyor. Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte gerçekleşecek Sofi Tukker konserinin biletlerine biletix.com ve Zorlu PSM ve Biletix gişelerinden ulaşılabiliyor.

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern’in güçlerini birleştirerek kurduğu Sofi Tukker, 30 Mart Cumartesi akşamı son albümleri “Treehouse”un turnesi kapsamında Zorlu PSM’de olacak. 90’ların house müziğinden ilham alan, jungle pop türünde uluslararası hitlere imza atan ikili, müzikseverlere Turkcell Sahnesi’nde “Sahne Üstü Ayakta” konseptte unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Dünyaca ünlü jungle pop ikilisi 2019’a “Mi Rumba” ile hızlı bir giriş yaptı…

Genç ve başarılı ikili, “Drinkee” adlı şarkılarıyla dünya çapında üne kavuşmuş ve 2017 yılında Grammy Ödülleri’ne aday gösterilmişti. Ardından, “Batshit”, “F*ck They” ve “Johny” gibi hafızalara kazınan hitlerle ve “Mi Rumba” isimli yepyeni şarkılarıyla da hayranlarının beğenilerini topladı. House müzik tutkunları, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulan, Sofi Tukker ve ZHU imzalı “Mi Rumba” ile Zorlu PSM’de dans dolu bir gece geçirecek.

Sofi Tukker’ın ilk Türkiye konserinin biletleri, www.biletix.com, Zorlu PSM ve Biletix gişelerinden ulaşılabiliyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top