Connect with us

Ünlü Caz Sanatçısı Gilad Atzmon Antalya’da!

Kültür & Sanat

Ünlü Caz Sanatçısı Gilad Atzmon Antalya’da!

Dünyaca ünlü caz sanatçısı Gilad Atzmon, Şubat ayının ilk hafta sonu Antalyalı müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen caz sanatçısı Gilad Atzmon’un sahne alacağı gecede Antalyalı müzikseverler, eşsiz bir müzik keyfi yaşayacak.

Bu eşsiz gece, birbirinden değerli isimleri sahnesinde konuk eden The 251 Soul’da gerçekleşecek. Gecede “In a Sentimental Mood” ve “The Romantic Church” adlı şarkılarının da aralarında bulunduğu bir repertuarı yorumlayacak olan sanatçıya elektro gitarda Sarp Maden, davulda ise Volkan Öktem eşlik edecek.

Dünyaca ünlü caz sanatçısı Gilad Atzmon, The 251 Soul’da

Gilat Atzmon, Kudüs’teki Rubin Müzik Akademisi’nde Caz ve Beste Bölümü’nde eğitim aldı. Kariyeri boyunca toplam 12 albüme imzasını attı. Atzmon, saksafonun yanı sıra klarnet ve farklı yerel sesli çalgılar da  çalabiliyor. Exile (Sürgün) adlı albümü ile müzik otoritelerinin büyük beğenisini kazandı.

Yenilikçi ve dinamik yapısı ile şehri kültür sanatla buluşturma konusundaki yatırımlarına devam eden Akra Hotels ‘in yeni markası The 251 Soul’un ev sahipliği yapacağı bu keyifli geceyi kaçırmayın!

 

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top