Connect with us

Yılın En Güzel Zamanı Geldi, Karne Hediyesi Zamanı!

Genel

Yılın En Güzel Zamanı Geldi, Karne Hediyesi Zamanı!

Yılın en güzel zamanı geldi, tüm dönem boyunca sabah erken kalkıp okula yetişen, dese yetişmeleri yetmeyip saatlerce ders dinleyen, ders dinlemeleri yetmeyip okuldan sonra ödevlere boğulan;  en sevdikleri çizgi filmleri, dizileri, oyunları kaçıran çocuklar için yılın en güzel zamanı geldi! Sömestr tatili!

Yaz tatili kadar uzun ve dinlendirici olamasa da çocukların rahat bir nefes alması ve az ama kıymetli zamanlarını eğlenceli aktivitelerle doldurmaları için harika bir fırsat sömestr tatili…

Peki, sömestriyi bu kadar eğlenceli kılan sadece tatil olması mı, yoksa birinci dönemin bitmesi ile gelen karne ve karne ile gelen karne hediyesi mi? Bence cevabı zaten biliyorsunuz, tabii ki karne hediyesi… Peki mini mini birler, çalışkan ikiler için karne hediyesi seçenekleri neler olabilir? Tüm bir dönem boyunca yoğun bir tempoda çalışan öğrencilere, karne hediyesi ne alabilirim diye düşünen anne babalar, teyzeler, halalar, ananeler, dedeler, amcalar ve dayılar, 7 sülale size sesleniyoruz! İşte bir dönemi tadirle, teşekkürle ya da iyi notlarla kapatmış öğrenciler için karne hediyesi seçenekleri:

EN KLASİK KARNE HEDİYESİ

Kutu oyunları 7’den 17’ye tüm öğrenciler için en risksiz karne hediyesi olacaktır. Her yaş grubunun keyifle oynayacağı kutu oyunları mevcuttur ve kutu oyunları gerek aile gerek de arkadaşlar ile beraber oynanacağı için işin keyfi daha da artacaktır. Unutmayın klasikler her zaman vazgeçilmezdir, iş karne hediyesi almaya gelince de klasikten şaşmayın ve eğlencenin keyfine beraber varın.

EN GEZMELİ KARNE HEDİYESİ

Hazır sömestr tatili, öğrenciler kara hasret kaldılar diye düşünenlerdenseniz, tatilin kendisi başlı başına bir karne hediyesi olabilir. Uludağ, Kartepe gibi yakın seçenekler ya da Erzurum, Erciyes gibi uzak seçenekler arasından değerlendirebileceğiniz kar tatili, çocuklarınız için unutulmayacak anılara ev sahipliği yapacak bir karne hediyesi olabilir. Kar tatili bütçesini zorlayan ama çocukları ile gezmeyi seven veliler de şehirlerindeki Tema Parkları ya da Lunaparkları karne hediyesi olarak tercih edebilirler.

EN TEKNOLOJİK KARNE HEDİYESİ

Vee tabii ki teknolojik bir karne hediyesi seçeneği de tüm çocukların dört gözle beklediği bir karne hediyesi olabilir. Yaş grubuna göre; tablet, cep telefonu, fotoğraf makinesi, oyun konsolu ya da Mp3 çalar olarak çeşitlendirebileceğiniz teknoloji harikası karne hediyesi seçenekleri ile çocuklarınızın sömestr tatili boyunca en sevdiği kişi siz olabilirsiniz:)

EN AKSİYONLU KARNE HEDİYESİ

Teneffüs süreleri giderek azalan okullarda okuyan, futbol maçı yapılamayan sokaklarda yaşayan ve teknolojinin esiri olma yolunda giderek hareketsiz bir hayatı yaşayan büyük küçük her çocuk için bol aksiyon vaat eden karne hediyesi seçenekleri, onlara verebileceğiniz en güzel ve sağlıklı hediye olabilir. Yine yaş grupları dikkate alınarak; scooter, paten, bisiklet, kaykay, hoverboard seçenekleri arasından tercih yapılabilir…

HOBİ DOLU KARNE HEDİYESİ

Ve son olarak da yine yaş grupları dikkate alınarak hobilerine yönelik bir karne hediyesi almak hem eğlenceli vakit geçirmeleri hem de sevdikleri bir alanda kendilerini geliştirmeleri harika bir fırsat olabilir. Spor, müzik, resim gibi genel hobilere ya da çocukların ilgilendikleri özel bir alan üzerine yoğunlaşarak alınan hediyeler ile onların kendilerini özel hissetmelerini sağlamak mümkün. Bu en sevdiği takımın maçına bir bilet, imzalı bir forma, elektronik davul seti ya da en sevdiği film ya da kitabın özel bir seti olabilir…

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top